loading...

6. HİÇ Ödülleri Süreci Başladı

Kamuoyunun dikkatini mesleğimize çekmek amacıyla kısa adı “HİÇ” olan “Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri” süreci 2013 yılında başlamıştı. 2013 ve 2014 yıllarında HİÇ Ödülleri Bursa çapında gerçekleşirken; 2015 yılında “HİÇ Yerinde Durmuyor, Şimdi de Ulusala Açılıyor” sloganı ile üçüncü yılında ulusaldan başvuru kabul etti. Siz üyelerimizin katma değeri ve özverili çalışmaları ile 2016 ve 2017 yılında da yükselen bir ivme kazanan HİÇ Ödülleri sektörde adından sıkça söz ettirdi.

HİÇ Ödülleri’nin altıncısı için hazırlıklarımız başladı. Her yıl çıtayı biraz daha yükselttiğimiz ve geçen yıl eklenen yeni kategoriler dahil başvuru sayısındaki artışın da getirdiği gurur ile 2018 yılı adına heyecanlıyız…

6. HİÇ Ödülleri hazırlık sürecinde, sektörel yayınların genel yayın yönetmenlerine bir dizi ziyarette bulunduk. Ziyaretlerde Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmezay ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Marketing Türkiye - Günseli Ocakoğlu

 

BrandMap - Bülent Fidan

 

 

2018 yılı HİÇ Ödülleri’nin 6. Yılı  

Mesleğimizin gelişimi adına, siz üyelerimizin hazırlık komitesinde görev alarak verdiği destekler elbirliğiyle ödül sürecinin başarı grafiğini geleceğe taşımaya devam edecek.

Çalışma Grupları:

1. Ödül Başvuru Süreci /Jüri Takibi

2. Sponsorluk

3. İletişim/Tanıtım

4. Tasarım

5. Ödül Töreni

 

Her hakkı saklıdır © 1992 - 2017 | Bursa Halkla İlişkiler Derneği